Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось

      Новини RSS

      • 29 грудня 2017, 18:16 переглядів: 4641

        С Новым 2018 годом!

        a15eda7f0026978ac00a12e989ac3d1f_XL.jpg

        Новогоднее поздравление от Президента АСНУ!

        Автор: Піта Юрій Анатолійович

      • 29 грудня 2017, 12:08

        Шановні колеги!

        29_5864f29c66941_z_novim_rokom_ta_rizdvom_hristovim.jpg

        Рівненське відділення асоціації фахівців з нерухомості України вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе тільки добрі події, яскраві моменти в житті, щастя, здійснення всіх надій і поставлених цілей.
        Бажаємо Вам добра, миру, здоров’я, тепла, сімейного затишку і любові. А також достатку та стабільності, натхнення та віри у майбутнє. Хай кожен рік, а не тільки поточний, буде самим ідеальним, кращим попереднього та відмінним у всіх відносинах, що створює бездоганне життя!

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 26 грудня 2017, 12:53

        Стаття на тему "Купівля-продаж нерухомості та провідна роль ріелтора в цій сфері"

        IMG_0721.jpg

        Вже вкотре, на провідному сайті новин Рівного “ВСЕ”, була опублікована стаття на актуальну тему купівлі-продажу нерухомості  та провідну роль ріелтора в цій сфері. Стаття також включає фото нашого відділення, перелік агентств нерухомості, які входять в Рівненське відділення АФНУ  та привітання рівнян від Ради АФНУ з новорічними та різдвяними святами.

        Посилання на статтю     http://vse.rv.ua/article/profesionali.html

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 22 грудня 2017, 19:49 переглядів: 5124

        Начало года ознаменуется проведением Совета АСНУ

        _________________________________.png

        В начале февраля в Яремче пройдет открытый Совет АСНУ. Предполагается не только насыщенная рабочая, но и масштабная развлекательная программа.

        Автор: Press Secretary

      • 15 грудня 2017, 18:06 переглядів: 5710

        ХХІІ Международная конференция АСНУ пройдет в Одессе

        logo_Odessa.jpg

        Уже совсем скоро будет запущен официальный сайт ежегодной Международной конференции АСНУ, а также открыта ранняя акционная регистрация.

        Автор: Press Secretary

      • 15 грудня 2017, 10:38

        Спеціалізований семінар в Рівному за сприяння РРВ АФНУ

        IMG-c16c656d0e4f711b83395be35e594fd3-V_1.jpg

        14 грудня в м.Рівному, за сприяння РРВ АФНУ та інформаційно-правового центру нерухомості "КОНСТАНТІС" відбувся БЕЗКОШТОВНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕМІНАР за участю профільних експертів, адвокатів, інженерів з інвентаризації нерухомого майна для фахівців ринку нерухомості України. 

         4 години змістовної та інтенсивної програми під час якої ми отримали вичерпну інформацію по наступним питанням:

         -ризики в роботі агента нерухомості та їх мінімізація;

         -договір про агентські послуги: на що варто звернути увагу?

         -реальна та занижена ціна договору: правові наслідки;

         -актуальна судова практика розірвання договорів відчуження нерухомості;

         -нерухомість за кордоном: розкіш чи доступне житло?

         -самочинне будівництво та шляхи його узаконення;

         -переведення садового будинку в житловий.

         Корисні контакти, цікаві знайомства, сприятлива атмосфера для нетворкінгу та неформального спілкування, а також багато іншого!

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 11 грудня 2017, 13:27 переглядів: 4971

        Сертификационные курсы АСНУ - профессиональное сплочение риэлторов

        0_02_05_b9e0e563bbb169ecc294b3f6d2b300145da93dd03c24fcde0edd97000e9d9640_full.jpg

        Сертификационные курсы АСНУ расширяют свою географию.

        Автор: Press Secretary

      • 6 грудня 2017, 9:33

        Чудовий майстер-клас від Артура Оганесяна!

        24294235_1917528911900130_5854875512064239898_n.jpg

        1-3 грудня в Рівненському відділенні АФНУ відбувся черговий чудовий майстер-клас від Артура Оганесяна на тему «Ефективний продаж платної ексклюзивної ріелторської послуги власнику об`єкта нерухомості або за що клієнт нам сплачує комісійні».  Безліч нових інформаційних здобутків та приємних вражень! Отриманні знання і їх мудре застосування, являється потужною платформою для професійного зростання!!! Рекомендуємо всім фахівцям нашої галузі!!!

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 24 листопада 2017, 15:04 переглядів: 5042

        АСНУ продолжает активную работу по укреплению региональных позиций и поддержке профессионального риелтерского сообщества в Украине.

        0_02_05_d8f32192d873c061b07cdde19b7b6a15c407bd2a67456665b16f5c5a49421834_full.jpg

        Состоялась открытая встреча членов Ивано-Франковского областного отделения АСНУ

        Автор: Press Secretary

      • 22 листопада 2017, 14:03

        З Днем народження!

        rose_2.jpg

         Шановний Юрію Анатолійовичу! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам удачі, оптимізму, успіхів, підкорення нових вершин, сили і енергії, стабільності та достатку! А також міцного здоров’я, щастя, любові, незабутніх вражень і реалізації всіх Ваших ідей і задуманих планів!

         З повагою,всі члени та голова Рівненського відділення АФНУ Ляшук О.Є

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 22 листопада 2017, 12:34 переглядів: 5104

        Вітаємо з Днем Народження!

        ____.jpg

        Від імені Київського міського відділення вітаємо з Днем народження Президента АФНУ та члена Правління КМВ АФНУ Піту Юрія Анатолійовича!

         

        Автор: Бразас Едуард Іонович

      • 22 листопада 2017, 12:22 переглядів: 4407

        С Днем Рождения, м-р Президент!

        ________________________.jpg

        Поздравляем с Днем Рождения прекрасного человека и настоящего профессионала своего дела, Президента Ассоциации специалистов по недвижимости Украины - Юрия Питу!

        От всей души желаем, чтобы сбывались мечты, умножались возможности, все дела были успешными, хватало сил и энергии для новых свершений!

        Крепкого, могучего здоровья, позитивного настроения, веры в себя и в успех! Пусть мир и достаток будут в доме!

        Счастья и всего наилучшего!

        С уважением и искренними пожеланиями, коллектив ДРО АСНУ

         

        Автор: Бразас Едуард Іонович

      • 16 листопада 2017, 21:23 переглядів: 4563

        Сумская конференция операторов рынка недвижимости "Итоги. Перспективы. Технологии"

        23666369_10214763194223463_105385676_n.jpg

        Сумское региональное отделение АСНУ провело профессиональную конференцию для риэлторов

        Автор: Press Secretary

      • 10 листопада 2017, 15:41 переглядів: 5404

        СЕРТИФИКАЦИЩННЫЕ КУРСЫ «РИЭЛТОР ПРОФЕССИОНАЛ. ОПЕРАЦИИ С ЖИЛОЙ И НЕЖИЛОЙ НЕДВИЖИМОСТЬЮ» В Г. ХАРЬКОВЕ

        JMqwEts92_Q.jpg

        Началась регистрация на обучение, повышение квалификации, необходимой для проведения операций c недвижимостью

        Автор: Press Secretary

      • 7 листопада 2017, 17:51 переглядів: 4830

        Сертификационные курсы АСНУ: создаем базу профессиональных риэлторов

        1_1.jpg

        Главной целью организации образовательных мероприятий для АСНУ является улучшение качества риэлторской услуги, формирование прочной базы профессиональных риэлторов в Украине, построение партнерских отношений между специалистами из разных регионов, и, как следствие, развитие рынка недвижимости нашей страны.

        Автор: Press Secretary

      Архів