Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось

      Новини RSS

      • 19 жовтня 2016, 12:24 переглядів: 2656

        Увеличиваем доходы риелторов вместе. Практические инструкции

        14700909_1773962376185006_2744466237914477989_o.jpg

        14 октября в рамках Международной выставки-форума Kiev Property Expo-Forum состоялась конференция «СЭТ АСНУ - совместное увеличение дохода риэлторов. Практические инструкции», организованная Ассоциацией специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины.

        Автор: Press Secretary

      • 17 жовтня 2016, 9:57

        Святкування Дня рієлтора Рівненського відділення АФНУ

        YS3AW0zWjjk.jpg

        Яскраво і незабутньо пройшло святкування нашого професійного  свята в  Рівненському Регіональному відділенні АФНУ.   В заході прийняли участь 50 рієлторів міста Рівного. Було проведено багато цікавих конкурсів  та організовано безліч веселих розваг. Панувала чудова невимушена атмосфера під час якої була гарна можливість відпочити, поспілкуватись в колі колег, поділитися своїми планами та просто радісно і весело провести час! Всім учасникам святкування дякуємо за чудову компанію!!!

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 12 жовтня 2016, 11:23 коментарів: 2 переглядів: 4491

        Как риелторы Николаева свой профессиональный праздник отмечали

        9 октября риелторы всей Украины традиционно отметили свой профессиональный праздник.  В Николаеве праздник запомнился не только специалистам в сфере недвижимости, но и горожанам. Николаевское региональное отделение Ассоциации специалистов по недвижимости (риелторов) Украины ввело традицию прохождения маршем по главной улице города - Соборной, возложения цветов Покровителю Города - Святому Николаю Чудотворцу, а также награждения наиболее отличившихся членов профессиональной организации за высокие достижения и профессионализм.

        Автор: Ермолов Олег Вячеславович

      • 11 жовтня 2016, 11:45

        Посилання на статтю в газеті "Рівне-Ракурс"

        Перевірені досвідом поради ріелторам-початківцям від голови Рівненського Регіонального відділення АФНУ Ляшука Олександра Євгенійовича  http://rakurs.rovno.ua/22227

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 10 жовтня 2016, 11:36

        Участь РРВ АФНУ в бізнес-форумі «Велике Рівне. Інвестиційний потенціал»

        PyDtX9PvnUk_1.jpg

        Шановні колеги! Хочу вам повідомити, що 7-8 жовтня  наша громадська організація приймала участь в бізнес-форумі «Велике Рівне. Інвестиційний потенціал».  Суть проведення цього форуму полягала в тому, щоб оцінити стан та перспективи розвитку інвестиційної діяльності в Рівному.  Було представлено багато цікавих презентацій, доповідей та інвестиційних проектів. Також була можливість відвідати презентацію інвестиційних ділянок та проектів Рівного. Я, як голова нашого відділення, також виступив з промовою на тему «Роль громадських організацій  в формуванні ринку нерухомості», під час якої я, вкотре, наголосив про діяльність нашої громадської організації. Також протягом двох днів проведення форуму ми розповсюдили близько 500 флаєрів, з контактними всіх членів РРВ АФНУ.

        Сподіваюсь, що всі учасники форуму, в тому числі і члени нашого відділення, під час цього заходу почерпнули для себе багато цікавої та корисної інформації, яка неодмінно ,згодом, буде застосована у роботі.

         

        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 10 жовтня 2016, 10:55

        Участь РРВ АФНУ у відкритті Центру Україно-Грузинської Дружби «Сакартвело»

        Dpr_HLSfahk.jpg

        Шановні колеги! Повідомляю Вам, що 6 жовтня, наша громадська організація приймала участь у відкритті Центру Україно-Грузинської Дружби«Сакартвело». Цей захід було організовано з метою зміцнення і розширення дружби між двома сусідніми країнами Україною та Грузією, а також з метою розвитку торгово-економічного і культурного співробітництва.


        Автор: Ляшук Александр Евгениевич

      • 8 жовтня 2016, 19:01 переглядів: 3248

        Поздравляем с Днем риелтора!!!

        ukr.jpg

        Всех риелторов Украины поздравляем с профессиональным праздником! Риелтор – это звучит гордо!

        Автор: Press Secretary

      • 6 жовтня 2016, 15:36 переглядів: 2346

        СЭТ АСНУ – в авангарде инноваций

        budjet.jpeg

        Современному риэлтору довольно проблематично выстроить свою работу эффективно. Огромное количество информации, многочисленные серверы и сайты преимущественно захламляют «эфир»- найти актуальные и правдивые данные очень сложно. Как же быть успешным сегодня?

        Автор: Press Secretary

      • 5 жовтня 2016, 13:51 переглядів: 2799

        Совет АСНУ в Запорожье: риелторов ожидает насыщенный год!

        IMG_0313.JPG

        23 сентября в Запорожье состоялся очередной Совет Ассоциации специалистов по недвижимости Украины. На заседании присутствовали руководители АСНУ и представители практически всех региональных отделений. На встрече поднимались, преимущественно, стратегические внутренние вопросы Ассоциации.

        Автор: Press Secretary

      Архів